Ben jij een financieel professional met belangstelling voor IT? Of ben jij een IT-professional met kennis van financiële zaken? Ben jij bovenmatig nieuwsgierig hoe alles werkt en zoek je dit uit tot op de bodem? Sla jij met gemak bruggen tussen verschillende partijen? Heb jij een oog voor verbeteringen en wil jij het verschil maken voor een diverse groep interne klanten? Goed nieuws, dat kan! Dan zit je bij De Goudse helemaal op je plek als DevOps Engineer Financiën.
Als DevOps Engineer ga jij het brede scala aan applicaties en bijbehorende bedrijfsprocessen doorgronden. Je speelt een actieve rol in het optimaal laten opereren van het systeemlandschap. Jij analyseert storingen en lost deze vervolgens in veel gevallen met een ketenpartner op. Je speelt ook een belangrijke rol bij de afstemming tussen de gebruikersorganisatie, IT en betrokken IT leveranciers. Het leuke van deze rol? Je bent heel veelzijdig bezig, zo spring je ook in als tester, ben je een sparringpartner bij ontwikkelwensen, pak je een regierol bij releases/ upgrades en zijn er mogelijkheden om de rol van scrum master te omarmen. Genoeg afwisseling dus!
Je komt te werken in het DevOps Team Financiën. Wij ondersteunen een breed scala aan systemen, waardoor we in staat moeten zijn snel te schakelen tussen verschillende onderwerpen. Onze interne klanten werken op diverse financiële afdelingen, zoals Accounting, Betalingsverkeer en Actuariaat, maar ook afdelingen als HR, Risk & Compliance of Speciale Zaken. Denk daarbij onder andere aan systemen zoals Exact voor de boekhouding, Cobase voor betalingsverkeer, Tagetik voor reporting, Proactis voor betalingen van facturen en Profit van AFAS voor de ondersteuning van de HR processen. Qua hosting maken we frequent gebruik van SaaS oplossingen en hebben wij ook een eigen Azure Cloud wat wij als platform afnemen bij de interne organisatie.
Wij willen continue waarde creëren voor onze interne klanten. Een goede samenwerking en open communicatie is voor ons belangrijk. Voor onze klant doen we graag een stap extra. Wij werken hard, maar hebben ook aandacht en tijd voor elkaar.
Wist je dat Geert Bouwmeester pas 22 was toen hij in 1924 voor zichzelf begon? Hij richtte een overloop in als kantoorruimte en bracht de eerste polissen rond op de fiets. Sindsdien is ons bedrijf enorm gegroeid en is er veel veranderd. Maar ondanks deze groei zijn wij nog steeds een onafhankelijk familiebedrijf en werken we vanuit ons ondernemershart.
Lees meer over De Goudse

