Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas36,2201-12-202136,61-0,39
Aus-dollar-beleggingskas37,1901-12-202137,190,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury138,8501-12-2021138,99-0,14
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1311,3301-12-20211321,03-9,70
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons130,8201-12-2021130,720,10
Europe Equity218,7901-12-2021217,481,31
Global Low Vol Equity273,7501-12-2021272,101,65
MSCI Europe ex Controversial Weapons214,0901-12-2021212,621,47
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped296,1401-12-2021293,942,20
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit122,6301-12-2021122,080,55
Parvest Absolute Return Global Opportunitie92,5401-12-202192,67-0,13
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2112,4301-12-20212121,70-9,27
MSCI World SRI S-Series 5% Capped278,5101-12-2021274,494,02
Click Fonds6,9601-12-20216,960,00
Continu Clickkas6,9701-12-20216,970,00
Europa Fonds19,0901-12-202119,32-0,23
Eurocommercial Properties17,3301-12-202117,90-0,57
Geldmarkt Fonds12,7601-12-202112,760,00
Gespreide Beleggingsfonds36,1601-12-202136,55-0,39
Gespreide Spaarkas36,2201-12-202136,61-0,39
Aandelen Spaarkas237,1601-12-2021240,93-3,77
Internationale Aandelenkas237,1601-12-2021240,93-3,77
Nederlandse Aandelenkas28,9101-12-202129,16-0,25
Nederlandse Aandelen UL28,8901-12-202129,13-0,24
Obligatiekas24,0701-12-202124,020,05
Obligatie Spaarkas24,0701-12-202124,020,05
Obligatiefonds Voorzichtig196,9901-12-2021196,560,43
Obligatie Fonds24,0601-12-202124,010,05
Aandelen-beleggingskas237,1601-12-2021240,93-3,77
Duurzaam Wereldfonds30,5001-12-202131,08-0,58

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds