Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas35,7417-09-202135,670,07
Aus-dollar-beleggingskas38,2917-09-202138,290,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury139,1417-09-2021139,45-0,31
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1319,4017-09-20211321,47-2,07
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons131,5517-09-2021132,27-0,72
Europe Equity216,4317-09-2021218,07-1,64
Global Low Vol Equity262,2217-09-2021261,410,81
MSCI Europe ex Controversial Weapons211,2617-09-2021212,89-1,63
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped304,0517-09-2021307,84-3,79
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit122,1117-09-2021122,010,10
Parvest Absolute Return Global Opportunitie93,9717-09-202193,940,03
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2110,1517-09-20212131,16-21,01
MSCI World SRI S-Series 5% Capped255,5817-09-2021254,650,93
Click Fonds7,0017-09-20216,980,02
Continu Clickkas7,0117-09-20216,990,02
Europa Fonds19,1917-09-202119,110,08
Eurocommercial Properties20,3017-09-202119,860,44
Geldmarkt Fonds12,7717-09-202112,770,00
Gespreide Beleggingsfonds35,6817-09-202135,610,07
Gespreide Spaarkas35,7417-09-202135,670,07
Aandelen Spaarkas227,6217-09-2021226,860,76
Internationale Aandelenkas227,6217-09-2021226,860,76
Nederlandse Aandelenkas30,5717-09-202130,380,19
Nederlandse Aandelen UL30,5417-09-202130,350,19
Obligatiekas24,2417-09-202124,240,00
Obligatie Spaarkas24,2417-09-202124,240,00
Obligatiefonds Voorzichtig198,4017-09-2021198,380,02
Obligatie Fonds24,2317-09-202124,230,00
Aandelen-beleggingskas227,6217-09-2021226,860,76
Duurzaam Wereldfonds28,9817-09-202128,840,14

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds