Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas34,3112-08-202234,310,00
Aus-dollar-beleggingskas36,1812-08-202236,180,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury114,2712-08-2022115,25-0,98
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1163,6212-08-20221163,610,01
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons117,2612-08-2022119,32-2,06
Europe Equity206,0412-08-2022204,541,50
Global Low Vol Equity280,7212-08-2022278,542,18
MSCI Europe ex Controversial Weapons205,1312-08-2022203,072,06
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped265,1512-08-2022258,596,56
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit124,6912-08-2022124,230,46
Parvest Absolute Return Global Opportunitie90,7212-08-202290,580,14
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2239,9012-08-20222251,89-11,99
MSCI World SRI S-Series 5% Capped264,2612-08-2022261,552,71
Click Fonds6,7612-08-20226,760,00
Continu Clickkas6,7712-08-20226,770,00
Europa Fonds18,7012-08-202218,700,00
Eurocommercial Properties22,8012-08-202222,92-0,12
Geldmarkt Fonds12,7112-08-202212,710,00
Gespreide Beleggingsfonds34,2612-08-202234,260,00
Gespreide Spaarkas34,3112-08-202234,310,00
Aandelen Spaarkas234,1612-08-2022234,160,00
Internationale Aandelenkas234,1612-08-2022234,160,00
Nederlandse Aandelenkas27,7712-08-202227,770,00
Nederlandse Aandelen UL27,7412-08-202227,740,00
Obligatiekas21,1712-08-202221,170,00
Obligatie Spaarkas21,1712-08-202221,170,00
Obligatiefonds Voorzichtig173,2712-08-2022173,270,00
Obligatie Fonds21,1612-08-202221,160,00
Aandelen-beleggingskas234,1612-08-2022234,160,00
Duurzaam Wereldfonds27,9412-08-202227,940,00

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds