Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas32,9903-02-202332,580,41
Aus-dollar-beleggingskas35,9503-02-202335,950,00
JPM ESG EMU Government Bond IG114,3003-02-2023114,42-0,12
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1147,3303-02-20231142,824,51
Emerg ESG Filtered MIN TE116,8803-02-2023116,200,68
Europe Equity216,5003-02-2023216,68-0,18
Sustainable Global Low Vol Eq264,4803-02-2023264,060,42
Europe ESG Filtered MIN TE211,1203-02-2023211,23-0,11
EUR SM Caps Sri S-Ser PAB 5%253,4303-02-2023251,531,90
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit110,0503-02-2023109,870,18
Pacific ex Japan ESG Filt M T2311,6603-02-20232311,450,21
World Sri-S-Ser PAB 5% Cap256,5003-02-2023255,321,18
Click Fonds6,8503-02-20236,820,03
Continu Clickkas6,8603-02-20236,830,03
Europa Duurzaam Aandelenkas28,7003-02-202328,210,49
Europa Duurzaam Aandelenfonds28,6703-02-202328,180,49
Europa Fonds19,3803-02-202319,300,08
Eurocommercial Properties23,5603-02-202322,900,66
Geldmarkt Fonds12,7703-02-202312,770,00
Gespreide Beleggingsfonds32,9403-02-202332,530,41
Gespreide Spaarkas32,9903-02-202332,580,41
Aandelen Spaarkas226,3503-02-2023224,302,05
Internationale Aandelenkas226,3503-02-2023224,302,05
Obligatiekas19,7603-02-202319,480,28
Obligatie Spaarkas19,7603-02-202319,480,28
Obligatiefonds Voorzichtig161,7403-02-2023159,392,35
Obligatie Fonds19,7503-02-202319,470,28
Aandelen-beleggingskas226,3503-02-2023224,302,05
Duurzaam Wereldfonds26,6103-02-202326,180,43

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds