Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas35,2329-07-202135,190,04
Aus-dollar-beleggingskas38,0629-07-202138,060,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury140,2229-07-2021140,070,15
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1307,1129-07-20211309,22-2,11
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons127,4029-07-2021130,40-3,00
Europe Equity209,7429-07-2021212,35-2,61
Global Low Vol Equity260,2129-07-2021260,200,01
MSCI Europe ex Controversial Weapons208,5429-07-2021209,69-1,15
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped303,2129-07-2021303,78-0,57
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit120,6829-07-2021120,96-0,28
Parvest Absolute Return Global Opportunitie93,3629-07-202193,290,07
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2120,3429-07-20212134,66-14,32
MSCI World SRI S-Series 5% Capped245,8029-07-2021246,97-1,17
Click Fonds6,8529-07-20216,820,03
Continu Clickkas6,8629-07-20216,830,03
Europa Fonds18,7329-07-202118,650,08
Eurocommercial Properties21,5829-07-202121,160,42
Geldmarkt Fonds12,7829-07-202112,780,00
Gespreide Beleggingsfonds35,1729-07-202135,140,03
Gespreide Spaarkas35,2329-07-202135,190,04
Aandelen Spaarkas222,7229-07-2021222,350,37
Internationale Aandelenkas222,7229-07-2021222,350,37
Nederlandse Aandelenkas28,3329-07-202128,080,25
Nederlandse Aandelen UL28,3029-07-202128,050,25
Obligatiekas24,3729-07-202124,38-0,01
Obligatie Spaarkas24,3729-07-202124,38-0,01
Obligatiefonds Voorzichtig199,4229-07-2021199,51-0,09
Obligatie Fonds24,3629-07-202124,37-0,01
Aandelen-beleggingskas222,7229-07-2021222,350,37
Duurzaam Wereldfonds27,8529-07-202127,720,13

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds