Koersinformatie

FondsActuele koers (€)KoersdatumVorige koers (€)Verschil (€)
Gespreide Beleggingskas32,9420-05-202233,18-0,24
Aus-dollar-beleggingskas36,2120-05-202236,210,00
Bloomberg-Barclays Euro Aggregate Treasury124,1220-05-2022123,860,26
Target Risk Balanced (Ex-Parv.Diversified Dynamic)1172,7220-05-20221172,290,43
MSCI Emerging Markets ex Controversial Weapons118,8320-05-2022118,310,52
Europe Equity199,9820-05-2022202,88-2,90
Global Low Vol Equity262,8020-05-2022267,85-5,05
MSCI Europe ex Controversial Weapons199,6420-05-2022202,06-2,42
MSCI Europe Small CAPS Sri S-Series 5% Capped261,1520-05-2022262,96-1,81
JPM ESG EMBI Global Diversified Composit111,9220-05-2022111,880,04
Parvest Absolute Return Global Opportunitie91,3820-05-202291,52-0,14
MSCI Pacific ex Japan ex Controversial Weapons2220,7820-05-20222200,8019,98
MSCI World SRI S-Series 5% Capped246,3820-05-2022253,22-6,84
Click Fonds6,6820-05-20226,70-0,02
Continu Clickkas6,6920-05-20226,71-0,02
Europa Fonds18,3420-05-202218,66-0,32
Eurocommercial Properties22,1620-05-202222,76-0,60
Geldmarkt Fonds12,7320-05-202212,730,00
Gespreide Beleggingsfonds32,8920-05-202233,13-0,24
Gespreide Spaarkas32,9420-05-202233,18-0,24
Aandelen Spaarkas217,2020-05-2022220,00-2,80
Internationale Aandelenkas217,2020-05-2022220,00-2,80
Nederlandse Aandelenkas27,0920-05-202227,41-0,32
Nederlandse Aandelen UL27,0620-05-202227,38-0,32
Obligatiekas21,2820-05-202221,200,08
Obligatie Spaarkas21,2820-05-202221,200,08
Obligatiefonds Voorzichtig174,1320-05-2022173,450,68
Obligatie Fonds21,2720-05-202221,180,09
Aandelen-beleggingskas217,2020-05-2022220,00-2,80
Duurzaam Wereldfonds24,5020-05-202224,73-0,23

Fondsinformatie

De fondsen in de tabel hierboven hebben meestal andere namen. U ziet die hieronder. Als u op een fondsnaam klikt, vindt u meer informatie.

Fonds Fondsnaam
Aandelen Spaarkas Internationale aandelenfonds
Aandelen-beleggingskas Internationale aandelenfonds
Aus-dollar-beleggingskas informatie volgt
Click Fonds Continu Clickfonds
Continu Clickkas Continu Clickfonds
Duurzaam Wereldfonds  Duurzaam Wereldfonds
Eurocommercial Properties  Eurocommercial Properties
Europa Fonds Europa Fonds
Geldmarkt fonds Geldmarkt Fonds
Gespreide Beleggingkas Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Beleggingsfonds Gespreide Beleggingsfonds
Gespreide Spaarkas Gespreide Beleggingsfonds
Internationale Aandelenkas Internationale aandelenfonds
Nederlandse Aandelen UL Nederlandse Aandelenfonds
Nederlandse Aandelenkas Nederlandse Aandelenfonds
Obligatie Fonds Obligatiefonds
Obligatie Spaarkas Obligatiefonds
Obligatiefonds Voorzichtig Obligatiefonds
Obligatiekas Obligatiefonds