Commercieel medewerker Anw/Leven
Hoe leuk kan dit worden?
Ben jij communicatief, proactief en heb jij een passie voor adviserend klantcontact? Dan hebben wij een mooie kans voor jou! Als Commercieel Medewerker Leven ben je het eerste aanspreekpunt voor onze klanten en adviseurs. Je beantwoordt uiteenlopende vragen over onze Leven-producten en zorgt ervoor dat alle administratieve taken efficiënt verwerkt worden. Wat deze rol extra leuk maakt, is de veelzijdigheid: geen dag is hetzelfde! Daarnaast ondersteun je het team bij het verder laten groeien van onze portefeuille.
In eerste instantie ligt de focus op ANW. ANW heeft net de overstap gemaakt naar een nieuw innovatief systeem. Leven individueel maakt binnenkort ook de overstap naar het nieuwe systeem. Dan zal ook Leven onderdeel worden van je werkzaamheden. Ook gaan we binnenkort de markt op met nieuwe producten, waarbij jij ook onderdeel van het proces wordt. Er is dus genoeg afwisseling en uitdaging te verwachten!
Hoe jouw groeipad er precies uitziet, hangt ook af van wat jij zelf graag wil, maar wij denken dat je in elk geval:
- Proactief klantcontact onderhoudt en optreedt als sparringpartner voor de adviseurs: met een sterke focus op het beheren, uitbouwen en verhogen van het rendement van de klanten.
- Samen met je collega's werkt aan het beheren en uitbreiden van onze portefeuille, waarbij je altijd een stap verder denkt.
- Verantwoordelijkheid neemt voor administratieve taken, zoals mutaties, controlewerkzaamheden en het verwerken van polis wijzigingen.
- Nieuwe producten en systemen leert kennen en verbeteren.
- Onderdeel wordt van interne procesverbeteringen en implementaties.
- Vak- en marktontwikkelingen bijhoudt en je kennis op peil houdt.
- Meewerkt aan commerciële evenementen en je bijdrage levert aan de groei van onze Leven-portefeuille.
Dit is je team
Het team Leven bestaat momenteel uit 32 medewerkers, die zich samen inzetten voor het realiseren van de beste resultaten. We hebben een informele, open werksfeer waar samenwerken en samen verbeteren centraal staan. Velen van ons werken hier al jarenlang met plezier: er is veel inhoudelijke kennis waardoor je goed kan sparren met collega’s. We blijven groeien en verbeteren, zowel als team, in het proces en de producten.
Bij De Goudse werken we met een goede balans tussen groot genoeg zijn voor ambitie en klein genoeg om snel en flexibel te blijven. Je krijgt bij ons veel ruimte om jezelf te ontwikkelen en kunt werken in een hybride werkomgeving, zodat je werk en privé goed kunt combineren.
Waar gaat jouw hart sneller van kloppen?
Hieronder lees je waar wij naar op zoek zijn. Maar we horen ook graag waar jij naar op zoek bent. Waar gaat jouw hart sneller van kloppen?
Waar word jij blij van?
- Salaris van € 3.165 tot € 5.010 bruto o.b.v. 38 uur, afhankelijk van kennis en ervaring.
- Vakantiegeld en 13e maand, 200 verlof- uren (o.b.v. 38 uur).
- De mogelijkheid om flexibel thuis te werken tot maximaal 60% van je werktijd.
- Blijf fit met onze eigen fitnessruimte op kantoor.
- Uitdaging en jezelf blijven ontwikkelen.
Waar worden wij blij van?
- HBO/WO werk- en denkniveau.
- Diploma Wft Vermogen (of bereid dit op korte termijn te behalen).
- Relevante werkervaring in de verzekerings- of financiële branche, bij voorkeur in een commerciële of adviserende rol.
- Goede communicatieve vaardigheden in zowel woord als geschrift.
- Je hebt een passie voor klantcontact, bent proactief en meedenkend met de klant en organisatie.
Over De Goudse
Over De Goudse
Wist je dat Geert Bouwmeester pas 22 was toen hij in 1924 voor zichzelf begon? Hij richtte een overloop in als kantoorruimte en bracht de eerste polissen rond op de fiets. Sindsdien is ons bedrijf enorm gegroeid en is er veel veranderd. Maar ondanks deze groei zijn wij nog steeds een onafhankelijk familiebedrijf en werken we vanuit ons ondernemershart.
Lees meer over De Goudse


Kennismaken?
Leuk! Als jij stap 1 zet, zorgen wij voor het vervolg.
Voor vragen kun je contact opnemen met Erwin Geurts, teammanager Leven, via egeurts@goudse.com.
Richt je sollicitatie aan Ingeborg Koot, Senior HR Business Partner, team HR Advies en Ontwikkeling, via ikoot@goudse.com.
Hier vind je meer informatie over de sollicitatieprocedure.
Extra informatie
- Omdat je bij een verzekeraar gaat werken is een screening onderdeel van het sollicitatietraject, ook vragen wij altijd een Verklaring Omtrent Gedrag en raadplegen we gegevens in het EVR (stichtingcis.nl), de Gebeurtenissenadministratie en het incidentenregister van De Goudse.
- Ben je zzp’er of werkzaam bij een uitzend- of wervingsbureau, dan hoef je niet op deze vacature te reageren.