De Goudse, enthousiaste hoofdsponsor van Sparta

De Goudse Spartanen

Sparta-supporter? Meld je nu aan bij De Goudse Spartanen.

Voor supporters van Sparta doet De Goudse Verzekeringen graag wat extra’s. Dus ben je een aanhanger van de Kasteelclub én heb je minstens één verzekering bij De Goudse? Dan hoor je bij De Goudse Spartanen. Een speciale community met minstens zo speciale aanbiedingen, acties en voordelen. Je hoeft daar niets voor te doen, dan alleen hieronder je gegevens in te vullen. Je ontvangt dan enkele malen per jaar een bericht van ons met daarin een aanbieding of actie.

De Goudse Spartanen

1

Aanmelden

De actievoorwaarden staan hieronder.

Actievoorwaarden

Aan het lid worden van De Goudse Spartanen zijn enkele spelregels verbonden:

  • Je kan lid worden van deze community als je een lopende verzekering hebt bij De Goudse. Er wordt gevraagd naar je polisnummer.
  • Door deel te nemen aan De Goudse Spartanen geef je De Goudse toestemming om je gegevens te gebruiken om je op de hoogte te houden van laatste nieuws, aanbiedingen en prijsvragen/winacties van De Goudse Spartanen (eventueel in samenwerking met Sparta). Je kunt maximaal 4 keer per seizoen bericht verwachten op het opgegeven e-mailadres. Je telefoonnummer gebruiken we alleen om je te informeren wanneer je een prijs hebt gewonnen.
  • Je kunt de toestemming om je gegevens te laten gebruiken door De Goudse in het kader van De Goudse Spartanen op elk moment intrekken door een
    e-mail te sturen naar communicatie-info@goudse.com. Hiermee wordt je lidmaatschap van De Goudse Spartanen beëindigd.
  • De Goudse kan winnaars van speciale (win)acties bekendmaken op de website, via de socials of in persberichten van De Goudse. Voor de publicatie van je naam en eventueel beeldmateriaal nemen we in alle gevallen vooraf contact met je op en vragen we je om toestemming.
  • Minderjarige supporters zijn uitgesloten van lidmaatschap.
  • Gewonnen prijzen krijg je toegestuurd of kun je binnen een maand na het winnen ophalen. Niet opgehaalde prijzen vervallen na die maand.
  • Wanneer je een prijs in ontvangst neemt, kan De Goudse vragen om daar een foto van te mogen maken. Je bent niet verplicht om hieraan mee te werken.