Senior Data Engineer die houdt van bouwen

Communicatieve, energieke, veerkrachtige (bruggen)bouwer

Hoe leuk kan dit worden?


 Bij De Goudse zijn we volop in ontwikkeling binnen het datadomein. Vanuit een solide basis werken we aan een toekomstbestendig landschap. Als ervaren data engineer werk je aan het opzetten, inrichten en verder ontwikkelen van ons nieuwe dataplatform. Samen met je collega's vertaal je de architectuur naar robuuste oplossingen. Jouw kennis zet je breed in: programmeren, meewerken aan requirements, analyses, testuitvoering en beheer. Je draait je hand er niet voor om! Samen met je team beheer je alle werkzaamheden die het dataplatform raken. Het is een dynamisch werkveld waarbij je veel kunt schakelen tussen activiteiten en al je vaardigheden kunt inzetten, met veel interactie met collega's uit het hele bedrijf. Je werkt nauw samen met de andere teamleden om te zorgen voor een goed lopende datavoorziening voor het hele bedrijf.

Hoe jouw groeipad er precies uitziet, hangt af van wat jij zelf graag wil. Wij denken dat je in elk geval een bijdrage kunt leveren aan het (verder) professionaliseren van het team, als aan het door-ontwikkelen van de agile werkwijze en de IT-strategie.

Dit is je team


Het Data Enablement Team is een jong, zelforganiserend team, met een Product Owner, een Scrum Master en twee Engineers. Ter uitbreiding van het team zoeken we een senior Data Engineer. Dit team verzorgt het nieuwe dataplatform van De Goudse en is daarmee dé verzamelplaats voor een enorme hoeveelheid data. Je werkt nauw samen met diverse dataspecialisten, die de data vertalen naar informatie.

Je komt in een klein en hecht team waarin intensief wordt samengewerkt, maar waarin je ook zelfstandig werkt. We werken conform SAFe werkwijze, en continue verbeteren is één van de drijfveren. De scope is DevOps: naast het ontwikkelen van nieuwe functionaliteit, is het team verantwoordelijke voor het afhandelen van incidenten en het beheer en onderhoud van de systemen.

Het team is (hiërarchisch) onderdeel van de ICT-organisatie van De Goudse, en hoort functioneel bij de ART Data. Die organisatie is continu in beweging. Wendbaarheid is voor De Goudse van strategisch belang om goed aan de veranderende vraag van onze relaties te kunnen voldoen. We werken agile en proberen daarin steeds te ontwikkelen. Ook hierin is jouw bijdrage van harte welkom.

Het IT-landschap van De Goudse is complex. We gebruiken meerdere platformen en er is een grote diversiteit aan applicaties. Een deel wordt als dienst afgenomen en een deel is belegd bij externe partners. De Goudse beheert en ontwikkelt ook zelf. De samenhang en technische connectiviteit over al deze platformen en applicaties heen is uitdagend. Je draagt bij aan het realiseren van de IT-strategie én de Data Strategie.

Waar gaat jouw hart sneller van kloppen?


 Hieronder lees je waar wij naar op zoek zijn. Maar we horen ook graag waar jij naar op zoek bent. Waar gaat jouw hart sneller van kloppen? Laat het ons weten in je sollicitatie en bij onze kennismaking.

Waar word jij blij van?

  • Uitdaging en jezelf én de applicaties blijven ontwikkelen binnen het datalandschap.
  • Gevraagd en ongevraagd helpen je team en de afdeling te ontwikkelen.
  • Salaris van € 4.445 tot € 6.999 bruto o.b.v. 38 uur, afhankelijk van kennis en ervaring.
  • Vakantiegeld en 13e maand, 216 verlofuren (o.b.v. 38 uur).
  • De mogelijkheid om flexibel thuis te werken tot maximaal 60% van je werktijd.
  • Fit blijven met onze eigen fitnessruimte op kantoor.
  • En een team dat je binnen no time opneemt én er alles aan doet om je welkom te voelen.

Waar worden wij blij van?

  • HBO/WO werk- en denkniveau.
  • Minimaal 5-8 jaar relevante werkervaring in het ontwikkelen van Dataplatformen.
  • Je bent technisch onderlegd, leergierig, analytisch en gefocust.
  • Kennis van en ervaring met
    - Azure Data Factory,
    - Microsoft Fabric,
    - Microsof Purview,
    - Medallion architecture.
  • Kennis van Data Governance, Master Data Management en Referentie Data. Management (tooling) is een pré.
  • Je vindt het leuk om continu te werken aan verbetering: je omarmt de verandering, het leren van elkaar, feedback geven en ontvangen. De agile mindset zit in jouw DNA.
  • Je houdt van uitdagingen. Je bent energiek, veerkrachtig en jouw glas is halfvol.
  • De principes van agile werken zijn jou bekend, kennis van SAFe is een pré.
  • Goede beheersing Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift.
 

Over De Goudse

Over De Goudse

Wist je dat Geert Bouwmeester pas 22 was toen hij in 1924 voor zichzelf begon? Hij richtte een overloop in als kantoorruimte en bracht de eerste polissen rond op de fiets. Sindsdien is ons bedrijf enorm gegroeid en is er veel veranderd. Maar ondanks deze groei zijn wij nog steeds een onafhankelijk familiebedrijf en werken we vanuit ons ondernemershart.

Lees meer over De Goudse

wie-wij-zijn-mobiel

Kennismaken?

Voor vragen kun je contact opnemen met Esther Bakker (Teammanager ICT DevOps – Corporate Data en Klantcommunicatie) via estherbakker@goudse.com. Direct solliciteren kun je via onderstaand sollicitatieformulier ter attentie van Michelle Kamper HR Business Partner team HR Advies & ontwikkeling.

Meer informatie over de sollicitatieprocedure vind je hier.

Extra informatie

  • Omdat je bij een verzekeraar gaat werken is een screening onderdeel van het sollicitatietraject, ook vragen wij altijd een Verklaring Omtrent Gedrag en raadplegen we de gegevens in het EVR (stichtingcis.nl), de Gebeurtenissenadministratie en het incidentenregister van De Goudse.
  • Ben je zzp-er of werkzaam bij een uitzend- of wervingsbureau dan hoef je niet op deze vacature te reageren.