Overzicht volmachtkantoren De Goudse

De Goudse heeft volmachten verstrekt aan de onderstaande kantoren.

Volmacht Soort volmacht Website
AXI-Plan Assuradeuren B.V. schade www.axi-planassuradeuren.nl
Biesbosch Assuradeuren Anno 2000 B.V. schade/inkomen www.biesboschassuradeuren.nl
Chabot Assuradeuren B.V. schade/inkomen/leven www.chabotassuradeuren.nl
Claeren & Co B.V. schade/inkomen www.claerenenco.nl
Connect Assuradeuren B.V. schade  www.connect-assuradeuren.nl
Der Kinderen Assuradeuren B.V. schade/inkomen www.derkinderen.com
Drie-Ass Amsterdam B.V. schade www.drie-ass.nl
E.A.G. Eindhovense Assuradeuren Groep B.V. schade www.eagassuradeuren.nl
FGD Assuradeuren B.V. inkomen www.fgdassuradeuren.nl
FMA Volmachtbedrijf B.V. schade www.dinassuradeuren.nl
Groene Hart Assuradeuren B.V. schade  www.gha.nl 
H & L Assuradeuren B.V. schade/inkomen www.hl-assuradeuren.nl
Haarlem Assuradeuren B.V. schade  www.endemahaarlemassuradeuren.nl
De Heer Assuradeuren B.V. schade  www.deheerassuradeuren.nl
Heinenoord Assuradeuren B.V. schade www.heinenoord.nl
Holland Rijnland Assuradeuren B.V. schade www.holland-rijnland.nl
Intermont Assuradeuren B.V. inkomen www.raetshagen.nl
Intrasurance B.V. schade www.intrasurance.nl
Van Kampen Assuradeuren B.V. schade www.vkg.com
KHB Assuradeuren V.O.F. schade www.khbassuradeuren.nl
De Leeuw Assuradeuren B.V.  schade  www.deleeuwassuradeuren.nl
Licent Assuradeuren B.V. schade www.licent.nl
Liers Assuradeuren Bedrijf V.O.F. schade/inkomen www.labinfo.nl
Mandaat Assuradeuren B.V. schade/inkomen www.mandaatassuradeuren.nl
Melching Assuradeuren B.V. schade www.melching.nl
Mooijman Volmachtbedrijf B.V. schade www.mooijman-assurantien.nl
Mutsaerts B.V. inkomen www.mutsaertsassuradeuren.nl
Nedasco B.V. schade/inkomen www.nedasco.nl
SAA Assuradeuren B.V. schade www.saa.nl
Safe Assuradeuren B.V. inkomen www.multisafe.nl
Sleutelstad Assuradeuren B.V. schade www.sleutelstadassuradeuren.nl
Thoma Assuradeuren B.V. schade/inkomen www.thomagroep.nl
Turien & Co. Assuradeuren B.V. inkomen www.turien.nl
UPIVA B.V. inkomen www.upiva.nl
VAG Assuradeuren B.V. schade www.vag-assuradeuren.nl
V.C.N. Verzekerings Combinatie Nederland B.V. schade/inkomen www.vcn.nl
Voogd & Voogd Verzekeringen C.V. schade www.voogd.com
VSP Volmachten B.V. schade www.vspvolmachten.nl
VSZ Assuradeuren B.V. inkomen www.vszassuradeuren.nl
W.P. van der Held Assuradeuren B.V. inkomen www.vanderheld-assuradeuren.nl
Westeinder Assuradeuren B.V. schade www.westeinder.nl
Zicht Volmachtbedrijf B.V. schade www.zichtvolmachtbedrijf.nl

Chabot Assuradeuren B.V.
Met Chabot Assuradeuren B.V. hebben we een bijzondere relatie. De Goudse N.V. heeft namelijk sinds 1 december 2007 51% van het aandelenkapitaal van Van Lanschot Chabot Holding B.V. in handen.

Overzicht volmachtkantoren De Zeeuwse

De Zeeuwse heeft volmachten verstrekt aan de onderstaande kantoren.

Volmacht  Soort volmacht  Website 
AM Assuradeuren  schade www.amassuradeuren.nl
Bijdevaate Assuradeuren B.V.  schade  www.bijdevaateassuradeuren.nl
Corstanje Assuradeuren B.V.  schade  www.cazverzekeringen.nl
Don Assuradeuren B.V.  schade  www.donassuradeuren.nl
Driekleur Assuradeuren B.V.  schade/inkomen  www.driekleurassuradeuren.nl
Hoeksche Waard Assuradeuren  schade www.hoekschewaard-assuradeuren.nl
Licent Assuradeuren B.V.  schade  www.licent.nl
Overwater Assurantie Adviesbureau B.V. schade/inkomen www.overwater-volmacht.nl
Padmos Assuradeuren B.V. schade  www.padmosassuradeuren.nl
Salland Assuradeuren B.V.  schade  www.sallandass.nl
UW Assuradeuren  schade www.uwassuradeuren.nl
V.C.N. Verzekerings Combinatie Nederland B.V.  schade   www.vcn.nl
W&W Assuradeuren B.V.  schade www.wwassuradeuren.nl