iO uit Rotterdam
iO uit Rotterdam

Overzicht aangemelde salarisverwerkers

In het aanvraagproces van de salariskoppeling vragen wij salarisverwerkers om zich bij ons aan te melden zodat werkgevers hen makkelijk kunnen machtigen. Dit is een belangrijke stap in het tot stand brengen van de koppeling. Benieuwd naar welke salarisverwerkers zich al hebben aangemeld? Hieronder vind je een overzicht.

Bedrijfsnaam

Vestigingen

Website

AAB Finance BV   aabfinance.nl 
ABAB Salaris- en Personeelsdiensten BV   abab.nl
Acsenzo Accountancy en Belastingadvies   acsenzo.nl
Administratiekantoor S. de Jong BV   kantoordejong.frl/nl/
Alfa Accountants en Adviseurs BV
  alfa.nl
  Alfa Accountants en Adviseurs BV, Kantoor Aalten  
  Alfa Accountants en Adviseurs BV, Kantoor Emmen  
BDO Accountants & Adviseurs   bdo.nl
Berdano Salarisverwerking BV    avb-accountants.nl
BOND Administratie- en Advieskantoor BV   bondadministratie.nl
BonsenReuling Accountants & Adviseurs   bonsenreuling.nl
Cijferprofs BV   cijferadvies.nl
Comfort Personeelsadvies BV   comfort.nl
Copilot.nl   copilot.nl
De Administratie voor het MKB Stg. en Verenigingen   deadministratie.nl
De Vos Financiële Diensten BV    de-vos.nl
Dutch Accounting House   dutchaccountinghouse.com
Edens Salarissen     
Finnerz B.V.   finnerz.nl
Finx Accountants en Belastingadviseurs BV   finxaccountants.nl
Flynth Adviseurs en Accountants   flynth.nl
GT Bunck Accountants Belastingadviseurs   gtbunck.nl
Ibeo BV   ibeo.nl
Inzicht Belastingadviseurs BV   inzicht-belastingadviseurs.nl
JAN© Accountants en Adviseurs BV   jan.nl
Jékawé Financieel Management & Accountancy BV   jekawe.nl
Kab Accountants & Belastingadviseurs Oost NV    kabaccountants.nl
Kompanen   kompanen.nl
Mazars N.V.   forvismazars.com
Moore DRV Accountants & Adviseurs   moore-drv.nl
  Moore DRV Accountants & Adviseurs Bergen op Zoom  
  Moore DRV Accountants & Adviseurs Naaldwijk  
  Moore DRV Accountants & Adviseurs Sliedrecht  
Moore-MKW BV   moore-mkw.nl
Number Heroes BV   numberheroes.com
One Two Finance   onetwofinance.nl
Payroll Totaal.nl   payrolltotaal.nl
Peopleprofs BV   zmgroep.nl
Personeel Info   personeelinfo.nl
Salarisspecialisten.nl   salarisspecialisten.nl
Securex Nederland BV   securex.nl
Sigma Personeelsdiensten BV   sigmapersoneel.nl
SKW   skwillems.nl
Smids en Schakel Accountants & Adviseurs BV   smidsenschakel.nl
Smit & Partners Accountants Fiscalisten Adviseurs   smitenpartners.nl
SPL€NDID Salarisdiensten   noordlimburgbusiness.nl
Stipt Salaris   stiptsalaris.nl
Uw Eigen Rekenkamer   uweigenrekenkamer.nl
Van der Veen & Kromhout Registeraccountants en Adviseurs   kromhout.com
Van Noordenne Accountants   vannoordenneaccountants.nl
Van Voren Accountants BV   vanvoren.nl
Van Wezel Accountants BV   vanwezelacc.nl
VHP Accountants BV   vhpaccountants.nl
WEA   wea.nl
  WEA Zeeland  
  WEA Zuid-West  
Your Adviesgroep BV   youradviesgroep.nl